Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

EMU.lv izmantojam sīkdatnes. Lietojot EMU.lv jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Mēs izmantojam gan savas, gan trešo pušu sīkdatnes, lai nodrošinātu lapas pamatdarbību, atcerētos jūsu izvēles EMU.lv. Sīkdatnes, anonīmā formā, lietojam, lai apkopotu informāciju, kas saistītas ar EMU.lv lietošanas paradumiem – izvēlētajām iekārtām (piemēram, dators vai telefons), izvēlēto tīmekļa pārlūkprogrammu un citiem. EMU.lv netiek izmantotas sīkdatnes personiskās informācijas glabāšanai vai nodošanai trešajām pusēm. Mēs izmantojam sīkdatnes (tai skaitā trešo pušu – Google Analytics, Facebook Pixel) sīkdatnes mārketinga un atkārtotās mērķauditorijas atlases nolūkiem.

Jūs varat veikt izmaiņas sīkdatņu izmantošanā, veicot izmaiņas tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos, vai arī nosūtot pieprasījumu ar attiecīgajām vēlmēm, t.sk. sīkdatņu dzēšanu no EMU.lv, rakstot uz e-pasta adresi vai kontaktu formā. Sīkdatņu dzēšana var rezultēties pakalpojumu kvalitātes traucējumos.